Продавец Українська вишиванка з Коломиї развивает свой бизнес на Prom.ua 5 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
505 отзывов
+380676736080
+380930196009
+380955584354
+380968327464
УкраинаИвано-Франковская областьКоломиявул. М. Грушевського 97/б
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї це - вишиті плаття, чоловічі, жіночі, дитячі сорочки вишиванки

Стильні вишиванки 2018: Де купити якісний вишитий одяг?

Стильні вишиванки 2018: Де купити якісний вишитий одяг?

Вишиванка ще кілька років тому перетворилася на найсильніший етно-одяг, при чому не лише в Україні, а і у всьому світі.

Українська вишиванка - неймовірно яскрава і самобутня особливість нашої культури. Вона вражає уяву різновидами візерунків і їх сакральними значеннями. Справжній бум в модному співтоваристві зробили українські мотиви. Мода на вишиванки придбала масовий характер і старовинна етнічна символіка українського народу понесла в маси щонайпотужніше інформаційне посилання.

 

 


У особливо складні часи для народу його сила і енергія акумулюються, щоб дати новий поштовх розвитку. Щоб нове перемогло старе, добре - погане, а незвичайне і ексклюзивне - сіре і нудне. Так сталося і з вишиванками, які завжди були українським символом. Люди завжди їх носили, не вкладаючи особливого сенсу, а якщо і був сенс - тяжіння до свого, рідного -  думали про нього небагато. Тепер вишиванка - це спосіб виразити своє світовідчуття, гучне слово на захист рідної України, наших традицій і наших нових ідей. Тепер українці вишиванки цінують, вибирають, вишивають їх і носять з ще більшою насолодою. Вишиванка стала трендом. Це красиво, модно і стильно.

«Українська вишиванка з Коломиї» виготовляє етно-одяг, в серці якого закладені повага до прадавніх традицій вишитого вбрання і прагнення до сучасних модних тенденцій. Філософія наша гранично проста: майстрині не лише створюють стильний одяг, наслідуючи останні fashion- тенденції, але і вкладають в неї особливий сенс, закладений в оберегах. Таким чином, вишивка служить не лише красивим декором в наряді, але і має свою первозданну роль: бути сильним оберегом, який захищає тіло і душу. Кожен орнамент, вишитий на сорочці або блузі має особливе значення. Наприклад, квіти символізують красу, зірки - щастя, серця і лебеді – кохання. Стильні сучасні жіночі вишиванки виробляються з урахуванням всіх модних тенденцій. Адже таке вбрання з кожним днем стає все більш популярним і затребуваним серед модниць. Стильні вишиванки в Україні користуються великим попитом завдяки оригінальності, самобутності та витонченості. Виробництво таких речей є справжнім мистецтвом. Сьогодні такі сорочки користуються популярністю не тільки в Україні, а й в усьому світі. Їх можна зустріти навіть на модних показах провідних французьких дизайнерів. При виготовленні вишиванок застосовуються національні українські мотиви, які характерні для більшої частини території країни. Найбільшим попитом користуються поєднання рослинних і герметичних орнаментів. Завдяки цьому такі сорочки є яскравими і нарядними. При виготовленні вишиванок застосовуються тільки натуральні матеріали. Такий одяг ідеально поєднує в собі неймовірний комфорт і практичність. Велике значення має вид вишивки. Вона може бути, як машинної, так і ручної роботи. Варто пам'ятати, що ручна вишивка - це найбільш делікатна й трудомістка робота. Тому вартість таких сорочок досить велика. Однак вишиванки ручної роботи є більш оригінальними та яскравими.

В наші дні в гардеробі практично у кожного жителя України знайдеться одна або навіть декілька вишитих сорочок. Якщо ще зовсім нещодавно національний одяг припадав порохом на темних полицях в шафах і одягався на свята або урочистості, то сьогодні цілком звично милуватися прекрасними молодими людьми, що йдуть по вулиці у буденний день і що гордо несуть на собі символи українського народу. Українці завжди гордилися своїми вишиванками, оскільки вони дійсно є частиною їх історії і багатою культурною спадщиною. Ці прості на перший погляд візерунки несуть в собі якнайглибшу філософську складову, адже багато століть вважалося, що вишиванка не лише символізує непохитний дух українського народу, але також грає роль українського оберега.

 

 

 

 

 

 

 

Другие статьи
  • День вишиванки в Україні 2021
    Коли День вишиванки в Україні 2021 року? 1) Вишиванка – що це є? 2) Вишиванки – для українців, що вони значать, чого вони традиційні і сучасні? 3) Зміни викликані часом і прогресом. 4) Жіночі сукні і блузки – найцікавіші і найпоширеніші категорії. 5) Вишиванки обрядові, зокрема весільні та парні. 6) Модні тренди 7) У чому зустріти день вишиванки 2021 Вишиванки, українська вишиванка, вишиті плаття, купити вишиванку, вишити плаття, парні вишиванки, вишиванки від Укрярмарки
  • Де купити теплий, зручний, недорогий зимовий одяг.