Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки
Вибираємо найкращу вишиванку. 5 простих правил

Вибираємо найкращу вишиванку. 5 простих правил

Вибираємо найкращу вишиванку. 5 простих правил

Класична вишиванка абсолютно не призначена для того, щоб зробити жіночу фігуру стрункою. Вишиванка — продукт старовинної селянської традиції. А в цій традиції жіноча худоба гідністю не вважалася! Навпаки, повна, огрядна, пишногруда жінка — це був символ здоров'я, благополуччя і краси. Тому її завданням було зробити плечі ще круглішими а груди ще пишнішими.

Однак з тих давніх пір канони краси змінилися, жінки не хочуть більше виглядати огрядними і пишними.  Вишиванки стали уже давно не тільки традиційним національним одягом. І якщо біла вишиванка, зібрана вгорі з безліччю складок, робить нас на два розміри більше, ніж ми є — звичайно, нам це не подобається.

П’ять нескладних правил при виборі вишиванки.

1. Зовсім не обов'язково, що вишита сорочка була з білого полотна. Сьогодні можна вибрати вишиванку будь-якого кольору. Грамотне поєднання кольорів вишивки з кольором фону робить вишиванку стильним шедевром.

2. Вибирайте моделі з максимально плоским верхом, без складок вгорі. Такий крій не додає об'єму грудей і не повнить.

3. У вишиванки можуть будуть пишні гаптовані рукави, і це прекрасно, це її прикраса. Але якщо пишні рукави прямо від плеча — це візуально розширює плечі. Ідеальним варіантом рахується стиль бохо (циганський

4. Якщо Ваша вишиванка — це не блузка, а ціле плаття, це відразу вирішує безліч проблем. Не потрібно ламати голову, з чим її поєднувати. Прямий силует, не прилеглий на стегнах — один з найбільш сприятливих та вигідних для фігури. Єдиний, цілісний блок кольору по всій довжині — візуально витягує. Суцільні плюси!

5. Орнамент на сорочці має чи не найважливіше значення. Зверніть увагу, в які лінії шикуються елементи вишивки. Якщо на рукавах і на ліфі утворюються вертикальні лінії — це подовжує і стрункішою. Якщо горизонтальні — швидше за все, це буде розширювати силует. Звичайно, що краще вибирати вертикальні малюнки, правда?

«Українська вишиванка з Коломиї» допоможе Вам обрати ідеальну модель сорочки чи сукні, у нас Ви знайдете ту вишиванку, про яку мріяли все життя! https://ukryarmarka.com.ua

"Українська вишиванка з Коломиї"

Попередні статті