Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки
Одяг дитини на перше Причастя.

Одяг дитини на перше Причастя.

Одяг дитини на  перше Причастя.

Місяць травень рясніє урочистими святкуваннями щороку. Йдучи в неділю до церкви, можна побачити не тільки велику кількість весільних пар, а й малих діток, яких вперше батьки відведуть до першого Причастя. Цей день вважається важливим в житті кожної дитини та її батьків. Обряд Причастя не менш важливий за Хрещення.

Вибір одягу для дитини супроводжується серйозним приготуванням і фінансовими затратами. Головне, про що слід пам'ятати – це те, що певному вбранні є свій час і місце. Саме тому важливо не забувати про те, що Причастя – релігійне свято, спрямований на дитину, і це дві переконливі причини, чому не варто вдягати нічого вигадливого або яскравого. Все-таки ви будете у Святому місці, для того щоб ваш малюк долучився до духовного світу.

 Дівчинці належить мати вигляд маленької нареченої: біла довга сукня для Причастя, віночок. Для хлопчиків вибір святкового вбрання більш простий, костюм і біла сорочка. Якщо мода на сукні і костюми змінюється, церковна традиція залишається незмінною. Напередодні першого причастя дитина повинна вперше здійснити таїнство сповіді. В цей день, на сповідь, дуже гарно та символічно буде одягнути дитину у вишиванку. Білосніжні блузки декоровані квітковим орнаментом поєднують з спідницями. Є інші варіанти вишитого одягу для дівчат: сукня, туніка, сарафан. Вишиванки для хлопчиків відрізняться простотою вишивки, прикрашені зазвичай рукава і комір.

Асортимент спеціалізованих інтернет-магазинів, в яких можна купити сукню для Причастя, рясніє різними моделями. «Українська вишиванка з Коломиї» пропонує вишукані сукні для Причастя за індивідуальним замовленням для урочистих подій та Причастя.

"Українська вишиванка з Коломиї"

Попередні статті