Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки
Як одягнути дитину на хрещення: поради батькам.

Як одягнути дитину на хрещення: поради батькам.

Як одягнути дитину на хрещення: поради батькам.

Таїнство хрещення – дуже важливий та урочистий обряд з безліччю канонів та обрядів. Цей день є надзвичайно важливий для новонароджених та їхніх батьків. Не менш важливим є підібрати правильний одяг для малюка.

Обряд хрещення передбачає дотримання певних правил і традицій, тому, готуючись до нього, батькам слід продумати все до дрібниць. Найперший і найважливіший одяг на хрещення це крижма. Крижма – біла тканина, в яку загортають новонароджене маля після купелі. Тканина може бути оздоблена  м`яким мереживом та вишивкою. Також вибирають тип полотна  відповідно до сезону, якщо  це осінь чи зима, то махрова тканина, якщо тепла пора, то може бути домоткане чи поєднання льону з бавовною.

Яким же має бути вбрання для новонародженої дитини? Перш за все, воно має бути зручним, щоб можна було легко одягнути малюка чи відгорнути тканину для обряду миропомазання. Одяг повинен бути з якісних натуральних анти алергенних тканин. Дуже святково та патріотично виглядає вишивка на одязі. Особливо, якщо це ще й ручна робота. В давні часи , вишиванка вважалась оберегом для людини. В наш час, вона несе таке ж смислове значення. Одягнувши хрестильну вишиту сорочку на малюка, ви не тільки наряджаєте його в цей світлий день, а й програмуєте його на щасливу долю. 

Українська вишиванка з Коломиї

Попередні статті