Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки
МАСТ-хев. АМЕРИКАНСЬКА Біблія МОДИ НАЗВАЛА тренд сезону української вишиванки

МАСТ-хев. АМЕРИКАНСЬКА Біблія МОДИ НАЗВАЛА тренд сезону української вишиванки

МАСТ-хев. АМЕРИКАНСЬКА Біблія МОДИ НАЗВАЛА тренд сезону української вишиванки

МАСТ-хев. АМЕРИКАНСЬКА Біблія МОДИ НАЗВАЛА тренд сезону української вишиванки (ФОТО)

 

Авторитетне американське видання Vogue визнало національну українську вишиванку трендом сезону.

Біблія моди Vogue повідомляє, що традиційні українські візерунки не тільки використовують в своїх колекціях такі відомі модні бренди, як Valentino, але і приміряють світові знаменитості та законодавиці моди. Успіх української вишиванки видання пояснює популярністю молодого модельєра Віти Кін, модні колекції якої з традиційними українськими візерунками стали справжньою сенсацією в світі моди.

«Українці мають унікальний метод декорування одягу за допомогою вишивання, і це завжди вражало мене. Я адаптувала цю древню спадщину до сучасного контексту, додавши елементи сімдесятих років, коли одяг був більш простий і доброзичливий.  Це богемна ексцентрика у виконанні люкс », - каже Віта Кін в інтерв'ю Vogue.

Американське фешн-видання також зазначає, що зростання інтересу до української культури пов'язане з останніми подіями в країні. Історично Україна завжди намагалася відокремитися від назви Маленька Росія і зараз, після багатьох українських подій, включаючи окупацію Росією Криму та революцію гідності на Майдані, використання національного українського одягу в повсякденному житті стало далеко не даниною моді, а об'єднуючою ідеєю, пише Vogue.

«Українські національні візерунки стають справжнім трендом. Наші принти з весняних і осінніх колекцій - відповідь на ситуацію в країні, революцію і війну. Коли ми створювали ці колекції, ми, перш за все, думали про те, як Україна буде виглядати в світовій свідомості », - коментує моду на українські вишиванки дизайнер Ксенія Марченко.

Українська вишиванка з Коломиї

Попередні статті