Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки
Як і де правильно вибрати вишиванку в Україні ?

Як і де правильно вибрати вишиванку в Україні ?

Як і де правильно вибрати вишиванку в Україні ?

Сьогодні в вишиванці можна побачити співробітника банку , школярку і бізнесмена . Це , як кажуть , в тренді . Потрібно знати які вишиванки бувають , з якої тканини , кольору ,які візерунки найчастіше використовують для їх пошиття .

Сьогодні у вишиванці можна побачити співробітника банку, школярку і  бізнесмена. Це, як кажуть, у тренді . Потрібно знати, які вишиванки бувають, із якої тканини, якого кольору, які візерунки найчастіше використовують для їх  пошиття. Крім того, купити вишиванку ― це лише півсправи, потрібно вміти правильно її поєднувати з тим чи  іншим одягом.
Навіть скіфські жінки ходили у вишиванках.
У машинної вишивки немає душі.
Зазвичай для пошиття вишиванок використовують конопляне або лляне полотно. Зустрічаються сорочки з бавовняних, шовкових тканин і поєднання натуральних і синтетичних матеріалів. Найважчий

 і найдорожчий метод нанесення орнаменту на тканину ― ручна вишивка на самому полотні. Зустрічаються також сорочки з нашитими вставками. Це досить зручний і практичний спосіб прикрасити тканину. Наприклад, якщо Ви купили таку сорочку дитині і вона з неї виросла, нашиті вставки можна зрізати і перенести на інший одяг. Ще один метод нанесення малюнка ― ткана аплікація. Найчастіше вона  імітує гладь і за ціною поступається попереднім. По суті, це фабрична тканина, на якій вже є орнаменти. З неї вирізують відрізи на вставки, манжети, коміри і вставляють 

або нашивають на тканину.
Ручна робота традиційно дуже копітка, вимагає зусиль. Тому і цінується недешево.
Відрізнити машинне шиття від ручного дуже легко, досить просто подивитися на зворотний бік сорочки. Ви відразу зрозумієте, де яка робота.Сорочка, вишита вручну, несе в собі енергетику оберега, а машинна 

вишивка ― лише заводське штампування.
Загалом, із близько сотні різних технік вишивання, які були відомі нашим предкам, зараз найбільш поширені хрестик, гладь і мережка.

Впевненість в якості продукції завдяки найкращим майстриням «Української вишиванки з Коломиї»  на ринку дозволили завоювати довіру покупців. Товари відрізняються гарною якістю, тривалістю експлуатації речей і простим доглядом за ними. Завдяки цим якостям вишиванки компанії мають тисячі шанувальників, які купують речі для себе і дітей .

Купуючи товар в Інтернет-магазині, отримати його можна в містах України протягом 1-3 днів. Також для покупців можлива послуга післяплати, що передбачає переказ коштів за товар при отриманні посилки.

Вирішуючи придбати дитячі вишиванки, одяг для дорослих через віртуальний магазин, ви спрощуєте свій шопінг і економите час. Все, що знадобиться ― зайти в офіс перевізника для отримання одягу у себе в місті .

Великий вибір вишиванок дорослих та дитячих  Ви знайдете в нашому Інтернет-магазині «Українська Вишиванка з Коломиї» та неодмінно виберете собі вишиваночку до душі.

 

Попередні статті