Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки

Модульні картини

Ви давно замислювалися про незвичайний інтер'єрі, але не знали як це можна реалізувати? Вам подобаються картини, але набрид одноманітний вигляд і декор стандартних великих полотен?
Тоді вихід є - це вишукана модульна картина!
Модульна картина називається так тому, що одне зображення розділене на кілька частин, так званих модулів, але при погляді здалеку, всі ці частини зливаються в єдине ціле, в більшу оригінальну картину. Для простоти сприйняття, у всіх частин картини відсутня зовнішня рамка. Таке полотно розміщене на стіні дозволяє людині відчути причетність до малюнка на полотні. Використовувати такий предмет можна в будь-якому інтер'єрі, наприклад, зробити його основною родзинкою вашої вітальні. Декор модульним зображенням буде унікальним, ексклюзивним і сучасним.
Модульні картини - це новий ковток в декорі інтер'єру, який змінює погляд на самі повсякденні речі.
Модульні картини діляться на окремі модулі, які також називають сегментами. Картини діляться залежно від кількості модулів на такі види: диптих, триптих, полиптих.
Сегментування може бути кілька типів - це горизонтальне сегментування, вертикальне і діагональне. Всі ці характеристики дозволяють створити і сконструювати таку модульну картину, яка максимально впишеться в ваш інтер'єр, розширить простір і зробить акцент на ваш смак і стиль.
Модульні картини друкуються на полотні за спеціальною технологією. Перед тим, як нанести друковане зображення, картину покривають вручну, щоб зображення було максимально наближене до написаного маслом.
Привабливість у друку такої стильної картини в тому, що тільки замовник вирішує, що буде там зображено, а це означає, що ви можете вибрати модульну картину індивідуально для вашого інтер'єру.
ГалереяСписок