Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки

Вітражі

В даний час на піку продаж різного роду декоративні картини. Ними  прийнято прикрашати найпрестижніші офіси, особливо статусні квартири і багаті котеджі, а також дорогі ресторани і елітні клуби, інші модні заклади. 

Особливо затребувані вітражні картини полотна, виготовлені з кольорового скла з елементами розпису або мозаїки. Їх популярність не видається       дивною: такі оригінальні предмети інтер'єру незмінно притягують погляд, надають будь-якому декору родзинку, підкреслюють художній смак господаря помешкання  чи закладу.
Перевагою картин вітражів є не тільки їх  краса і оригінальність. Картини вітражними фарбами дуже довговічні, вони практично непідвладні впливу часу, за ними легко доглядати. Тому сьогодні вітражі прикрашають не тільки вікна, двері, освітлювальні прилади і дзеркала - вони знайшли друге життя у вигляді розкішних полотен, що грають відблисками під променями світла.

Вітражні картини виготовляються в різних техніках, але основа зазвичай, як і багато століть назад - скло і фарба, кольорова мозаїка. Композиції класичного плану робляться шляхом з'єднання кольорового скла свинцевим, мідним або латунним профілем. Такі картини можуть бути досить великого розміру.

Вітражні картини виготовляються в самих різних стилях. Тому дані предмети декору нескладно підібрати до будь-якого інтер'єру. Дійсно, час мінімалізму пройшов, сьогодні в моді оригінальність. Тому все частіше дизайнери оформлюють простір в стилі класики, модерну і навіть готики. Декоративні картини - необхідний акцент в даному випадку.

Досить часто сьогодні декорують інтер'єри в середньовічному стилі. Тут, безумовно, підійдуть готичні вітражні полотна. Вони створюють атмосферу таємниці і чарівництва за рахунок використання насичених кольорів, зображення середньовічних сюжетів: сценок релігійного характеру, королів і лицарів, казкових чудовиськ.

ГалереяСписок