Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки
Найкраще весільне вбрання.

Найкраще весільне вбрання.

Найкраще весільне вбрання.

Весілля в українському стилі.

Колись до вишивки, у нашого народу було особливе ставлення. Адже вишиття несло певну енергетику, що впливало на долю людини.                                 Узори української вишивки могли захистити людей від поганого ока чи від вроків. В давнину дівчина на весілля сама собі вишивала сорочку, сукню і вінчалася в них. Вкладаючи добрі помисли у вишивку, молодиця пророкувала собі щасливе сімейне життя. Вишитий весільний одяг вважався                          оберегом для її сімї. Його зберігали протягом усього життя.
З часом все змінилось, наречені переважно почали виходити заміж в білому вбранні. Білий одяг - символ чистоти, який несе енергетику                                   народження нової молодої сімї.


Щоправда, нині ми маємо багато весіль, де все частіше проглядаються елементи національного вбрання. Весілля у вишиванках чи з елементами           вишивки - це не тільки патріотизм та данина українським традиціям, але й запорука унікальності та вишуканості.Орнамент вишивки вдало                    підкреслює урочистість царемонії одруження. Про вбрання нареченого теж не слід забувати. Основне правило його образу, одяг повинен                                   гармоніювати з вбранням нареченої. Найкращим варіантом будуть парні вишиванки. В наш час на ринку існує широкий вибір вишитого весільного       вбрання, де можна обирати крій, узори та колір. Вишитий весільний одяг -  це завжди святково та оригінально. В такому вбранні ви підтримуєте              українські традиції та несете в світ історію українського народу. 

Попередні статті