Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки
Чоловічі вишиванки знову в моді

Чоловічі вишиванки знову в моді

Чоловічі вишиванки знову в моді

Чоловічі вишиванки знову в моді

Відродження інтересу до традицій та історії свого народу - це завжди повернення до витоків, що включає фольклор, народні звичаї і побут. Важливою ознакою побуту завжди є одяг, який наші предки не тільки носили, а й виготовляли своїми руками.

 

Уміння ткати, шити і вишивати вважалося обов'язковим для кожної дівчини. Зазвичай, дівчина задовго до заміжжя починала готувати собі посаг, прикрашаючи постільну білизну, рушники, одяг вишивкою та мереживом. Візерунки та орнаменти для вишивки передавалися з покоління в покоління. І якщо згодом вони виконували головним чином естетичну функцію, то в давнину в них вкладався сакральний сенс, а малюнок включав знаки-обереги.

 

На Україні мистецтво вишивки завжди користувалося пошаною. Чудові вироби в фольклорному стилі ніколи не зникали з прилавків магазинів, та й в побуті були широко використовувалися - досить згадати чудові українські рушники. Навіть за часів Радянського Союзу, особливо в 50-і роки ХХ століття, люди багатьох національностей із задоволенням носили красиві вишиванки - жіночі блузки та чоловічі сорочки з вишитим українським орнаментом, а багато умільців навіть вишивали їх самі.

 

Сьогодні чоловічі вишиванки знову в моді. Широкий вибір чоловічих вишиванок представлений на сайті Українська вишиванка з Коломиї.

 

Чоловічі сорочки з вишивкою в українському народному стилі користуються все більшою популярністю. За старих часів для кожного регіону України були характерні свої візерунки і кольорова гама, і по ним можна було визначити, звідки людина родом. Однак в даний час чоловічі вишиванки стали не «розпізнавальним знаком», а модним елементом чоловічого гардеробу.

 

Чоловіча вишиванка чудово поєднується з сучасним одягом: її можна носити і з діловим костюмом, і з джинсами, тим більше що шиється вона, як правило, з натуральних тканин: батисту, льону, бавовни.

 

Легка, практична і при цьому красива чоловіча сорочка з вишивкою в національному стилі - це прекрасний подарунок для чоловіка будь-якого віку. Дивовижні за красою візерунки зроблять таку вишиванку улюбленим предметом гардеробу.

Українська вишиванка з Коломиї

Попередні статті