Кошик
198 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380673419278
+380
93
019-60-09
+380
95
558-43-54
+380
96
832-74-64
УкраїнаІвано-Франківська областьКоломиявул. І. Мазепи 78203
Корзина
Українська вишиванка з Коломиї - вишиті плаття бохо, чоловічі вишиванки, парні вишивки

Вишивка бісером

Вишивка бісером

 

Вишивка бісером по контуру малюнка дозволяє вишивати дуги, криві і різні контури. Використовуючи основні прийоми такої вишивки, можна розшивати бісером одяг, вишивати картини, косметички, гаманці, чохли на мобільні телефони і т. д.

Для вишивання в цій техніці можна використовувати малюнки з художньої вишивки гладдю, англійської гладі, вишивки рішельє, аплікації. Вибрані малюнки можна за бажанням змінити або взяти їх за основу і доповнити в залежності від форми і розмірів майбутнього виробу.

При вишиванні по контуру малюнка можна використовувати не тільки круглий бісер (бажано брати дрібніший - «монастирський»), але і великі намистини, «рубку», стеклярус, лелітки, стрази і т. п. Добре поєднується контурна вишивка бісером із вишивкою нитками. найчастіше для вишивання використовують нитки муліне або люрекс, наприклад, для вишивки стебел і гілочок у різних квіткових мотивах.

Вишивання на одязі, сумках, косметичках

Освоївши основні прийоми вишивання по контуру малюнка і виконавши невелику роботу, можна спробувати прикрасити вишивкою плаття, блузу або сумочку, вибравши більш складний візерунок, або зшити косметичку, подушку, футляр для окулярів і розшити їх бісером.

Якщо ви хочете зробити, наприклад, косметичку або подушку, то спочатку визначте їх розмір і підберіть тканину. Із журналу виберіть малюнок вишивки, який Вам сподобався і переведіть його на робочу кальку. Для цього накладіть кальку на обраний візерунок і обведіть його ручкою. Малюнок можна використовувати повністю або частково.

Можна розшити бісером вже готовий виріб - одяг або сумочку. Причому бісерна вишивка може стати як основним елементом прикраси речі, так і оздоблювальним, наприклад, вишивка по краю комірів, верхньому зрізу блуз, манжет і т. п.

Українська вишиванка з Коломиї

Попередні статті